Věci Obecní

Dokument

Český Dub

Liberecký

nám. Bedřicha Smetany 1, 46343 Český Dub
Web obce ↗
Zatím nezpracovaná

Z této obce zatím máme jen surová data z úřední desky (níže). Zpracujeme ji do týdenních přehledů na vyžádání.

Zapnout teď — Předseda, 139 Kč/měsíc

Zpracování běží po dobu předplatného. Waitlist je zdarma.

23. čvc
2026
Nové
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
4Dokumenty
22. čvc
2026
Nové
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
7Dokumenty
20. čvc
2026
Nové
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
2Dokumenty
19. čvc
2026
Nové
Oznámení o vyhlášení revize katastru nemovitostí
1Dokumenty
1. čvc
2026
Nové
Rozhodnutí o zařazení komunikace do sítě místních komunikací
30. čvn
2026
Nové
Zveřejnění potřebného počtu podpisů na peticích podporujících kandidaturu NK a SNK
1Dokumenty
30. čvn
2026
Nové
Přehled o počtu členů zastupitelstva v obcích pro volební období 2026 - 2030
1Dokumenty
30. čvn
2026
Nové
Informace o možnosti podání kandidátní listiny Registračnímu úřadu Český Dub pro volby do zastupitelstev obcí
1Dokumenty
26. čvn
2026
Nové
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍHO MÍSTA ODBOR EKONOMIKY A MAJETKU – VEDOUCÍ ODDĚLENÍ – HLAVNÍ ÚČETNÍ
24. čvn
2026
Nové
Český Dub 2025_zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření
24. čvn
2026
Nové
Rozpočet 2026 - 1. změna (zdůvodnění)
24. čvn
2026
Nové
Zprava o výsledcích finančních kontrol za r. 2025
24. čvn
2026
Nové
Zveřejnění záměru prodeje nemovitosti
24. čvn
2026
Nové
Rozpočet 2026 - 1. změna - oznámení o zveřejnění
24. čvn
2026
Nové
Rozpočet 2026 - 1. změna (rozpočet města po 1. změně)
24. čvn
2026
Nové
Závěrečný účet města Český Dub za rok 2025 - příjmy
24. čvn
2026
Nové
Závěrečný účet města Český Dub za rok 2025 - výdaje
24. čvn
2026
Nové
Závěrečný účet města 2025 - komentář
24. čvn
2026
Nové
Oznámení o zveřejnění dokumentů - Závěrečný účet města Český Dub za rok 2025
22. čvn
2026
Nové
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy
« Předchozí123456Další »